Kabina do ćwiczeń i zawieszeń WSC-4/P

Kabina WSC-4/P do ćwiczeń i zawieszeń z przewieszką boczną, z podparciem montowanym do kabiny, tworząca dodatkowe miejsce ćwiczeń. Kabina do ćwiczeń i zawieszeń WSC-4 przeznaczona jest do stosowania w kinezyterapii indywidualnej z kilkoma pacjentami równocześnie. Stosuje się w niej zawieszenia całkowite, ćwiczenia czynne w odciążeniu oraz czynne z oporem i z zastosowaniem systemu bloczkowo-ciężarkowego.

Czytaj więcej...

3250,00 zł
Ilość:
Zapytaj o produkt
Kolumna przyścienna do ćwiczeń oporowych KO-01

Kolumna przyścienna do ćwiczeń oporowych kończyn górnych, dolnych oraz kręgosłupa i karku w pozycji stojącej, siedzącej i leżącej. Na oddziałach reumatologicznych, rehabilitacyjnych, ortopedycznych. Może być także wykorzystany w profilaktyce sportowej. Kolumna wchodzi w skład Uniwersalnego Gabinetu Usprawniania Leczniczego typu „UGUL". Kolumna wyposażona w 9 miękkich jedno kilogramowych ciężarków.

1035,00 zł
Ilość:
Zapytaj o produkt
Przyłóżkowe Urządzenie Rehabilitacyjne PUR-1

Przyłóżkowe Urządzenie Rehabilitacyjne PUR-1  to wyrób z zakresu rehabilitacji stanowiskowej. Doskonale nadaje się do wykorzystania w gabinetach jak i oddziałach szpitalnych oraz rehabilitacji w warunkach domowych. Stanowisko wykonane na kółkach może obsłużyć kilka stołów lub łóżek. Posiada również możliwość montowania do łóżek szpitalnych.

1400,00 zł
Ilość:
Zapytaj o produkt
Kabina do ćwiczeń i zawieszeń w zestawie podwójnym WSC-8

Kabina do ćwiczeń i zawieszeń WSC-8 przeznaczona jest do stosowania w kinezyterapii indywidualnej z kilkoma pacjentami równocześnie. Stosuje się w niej zawieszenia całkowite, ćwiczenia czynne w odciążeniu oraz czynne z oporem i z zastosowaniem systemu bloczkowo-ciężarkowego. Istnieje możliwość zastosowania wyciągu do pozycji Perschl’a.

Czytaj więcej...

0,00 zł 3800,00 zł
Ilość:
Zapytaj o produkt
Kabina do ćwiczeń i zawieszeń WSC-4

Kabina do ćwiczeń i zawieszeń WSC-4 przeznaczona jest do stosowania w kinezyterapii indywidualnej z kilkoma pacjentami równocześnie. Stosuje się w niej zawieszenia całkowite, ćwiczenia czynne w odciążeniu oraz czynne z oporem i z zastosowaniem systemu bloczkowo-ciężarkowego. Istnieje możliwość zastosowania wyciągu do pozycji Perschl’a.

Czytaj więcej...

2500,00 zł
Ilość:
Zapytaj o produkt
Kabina do ćwiczeń i zawieszeń WSC-4/D+P

Kabina do ćwiczeń i zawieszeń WSC-4/D-P wersja z drabinką i przewieszką boczną przeznaczona jest do stosowania w kinezyterapii indywidualnej z kilkoma pacjentami równocześnie. Stosuje się w niej zawieszenia całkowite, ćwiczenia czynne w odciążeniu oraz czynne z oporem i z zastosowaniem systemu bloczkowo-ciężarkowego. Istnieje możliwość zastosowania wyciągu do pozycji Perschl’a.

3500,00 zł
Ilość:
Zapytaj o produkt