skip to Main Content
77 456 51 90 698 748 884 opiw@opiw.pl Dostawa produktów w czasie do 1 miesiąca.

– NASZ SKLEP

OPIW

Wysokiej jakości sprzęty rehabilitacyjne, sprzęt specjalistyczny potrzebny do wyposażenia sal kinezyterapeutycznych, zestawy narzędzi pomiarowych oraz wiele innych…

– NASZ KATALOG

Kategorie

Artykuły Przeciwodleżynowe
Artykuły przeciwodleżynowe
Integracja Sensoryczna
Integracja sensoryczna

Zestaw do integracji sensorycznej — skuteczny stymulator zmysłów

Zaburzenia integracji sensorycznej dotyczą niewłaściwej reakcji mózgu dziecka na bodźce. Zwykle jest to nadwrażliwość lub niewrażliwość na dźwięki, dotyk, smak czy zapach. Równie częstym objawem jest także zmniejszony bądź zwiększony poziom aktywności ruchowej u chorego. W wypracowaniu prawidłowej interpretacji impulsów zewnętrznych pomocne są m.in. różnego rodzaju akcesoria do terapii SI. W tej kategorii oferujemy zestaw GSI typu “T” będący zbiorem przyrządów przeznaczonych do stworzenia środowiska stymulującego zmysł równowagi. Takie akcesoria do terapii SI stanowią zwykle rozwiązania konstrukcyjne pozwalające na swobodne rozmieszczenie sprzętu nawet w małych salach gimnastycznych. Dodatkowo zestaw do integracji sensorycznej zapewnia warunki do prowadzenia zarówno zajęć indywidualnych, jak i grupowych. Należy przy tym podkreślić, że proponowane akcesoria sensoryczne spełniają najwyższe standardy jakości. Są więc nie tylko solidne, ale także w pełni bezpieczne w użytkowaniu. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą akcesoriów sensorycznych, dostępną online.

Akcesoria do terapii SI — szeroki wybór sprawdzonych rozwiązań

Zestaw do integracji sensorycznej i pozostałe dostępne akcesoria to skuteczny sposób na łagodzenie lub zniwelowanie objawów SI. Ważne jednak, aby były one odpowiednio dopasowane do potrzeb danego pacjenta. Wychodząc naprzeciw wszelkim oczekiwaniom Klientów, przygotowaliśmy szeroki wybór akcesoriów do integracji sensorycznej do zastosowania profesjonalnego w specjalistycznych ośrodkach terapeutycznych. W ofercie znaleźć można m.in. beczkę, deskę rotacyjną, elastyczną huśtawkę oraz gruszkę rehabilitacyjną. Prezentowane akcesoria do integracji sensorycznej zostały wykonane z materiałów wysokiej jakości. Stanowią więc wytrzymałe, a także bezpieczne rozwiązanie, które efektywnie stymuluje układ przedsionkowy, koordynacyjny czy ten odpowiedzialny za czucie.

Wyposażenie sali integracji sensorycznej, czyli wszystko w jednym miejscu

Jesteś specjalistą zajmującym się terapią SI i szukasz sprawdzonego wyposażenia sali do integracji sensorycznej? Zapoznaj się z dostępną ofertą i wybierz akcesoria, które spełnią wszelkie Twoje oczekiwania. Proponujemy wielofunkcyjne narzędzia przeznaczone do skutecznej stymulacji różnego rodzaju układów od sprawdzonego producenta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji sprzętu rehabilitacyjnego jesteśmy pewni, że oferowane przez nas wyposażenie sali integracji sensorycznej pomoże w wypracowaniu u pacjenta takich umiejętności, jak świadomość ruchu, właściwa postawa czy percepcja przedmiotów.

Kinezyterapia
Kinezyterapia
Korekcja Wad Postawy
Korekcja wad postawy
ŁÓŻKA DO MYCIA CHORYCH
ŁÓŻKA DO MYCIA CHORYCH
ŁÓŻKA REHABILITACYJNE
ŁÓŻKA REHABILITACYJNE
MASKOTKI Z WARSZTATÓW TERAPII ZAJĘCIOWEJ
MASKOTKI Z WARSZTATÓW TERAPII ZAJĘCIOWEJ
Materace I Kształtki
Materace i kształtki

Kliny rehabilitacyjne — sprawdzone akcesoria do pozycjonowania pacjenta

Kliny rehabilitacyjne to niezbędne elementy wyposażenia każdego gabinetu fizjoterapeutycznego lub masażu. Wyróżnia je nie tylko materiał wykonania czy kształt, ale także szerokie zastosowanie. Dostępne w ofercie kliny rehabilitacyjne zostały stworzone z atestowanej pianki poliuretanowej, odpornej na odkształcenia i uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu są one w pełni bezpieczne dla pacjenta, a przy tym posłużą specjalistom przez długi czas. Ponadto proponowany klin rehabilitacyjny występuje w wielu różnych wymiarach, dlatego z powodzeniem można go dopasować do konkretnych oczekiwań terapeuty czy potrzeb podopiecznego. Jako wyrób medyczny posiada również wszechstronne możliwości. Klin rehabilitacyjny jest przeznaczony nie tylko do podpierania różnych partii ciała, takich jak kolana, głowa czy barki. Produkt ten skutecznie wesprze też ćwiczenia gimnastyczne.

Klin rehabilitacyjny twardy w wielu różnych wariantach

Oferujemy szeroki wybór klinów rehabilitacyjnych twardych różniących się od siebie kształtem oraz wymiarami, dzięki czemu każdy fizjoterapeuta lub masażysta będzie mógł znaleźć wyrób, który w pełni odpowiada jego potrzebom. W ofercie posiadamy m.in. kształtki duże o wysokości 35, a także szerokości i długości 19 cm. Oprócz tego, dostępny jest również klin rehabilitacyjny twardy mały o wymiarach 26 × 19 × 9 cm. Warto przy tym dodać, że wszystkie tego typu są łatwe w czyszczeniu, dlatego posłużą swoim użytkownikom przez długi czas.

Przyrządy Do Diagnostyki I Pomiaru Ciała
Przyrządy do diagnostyki i pomiaru ciała
REDCORD
REDCORD
SALA DOŚWIADCZANIA ŚWIATA
SALA DOŚWIADCZANIA ŚWIATA
Sensomotoryka
Sensomotoryka

Równoważnia terapeutyczna i inne akcesoria sensomotoryczne

W tej kategorii polecamy różnego rodzaju akcesoria przeznaczone do treningu sensomotoryki u dzieci. Dostępna jest m.in. równoważnia terapeutyczna, ścieżka sensoryczna oraz zestaw do rozwoju zdolności motorycznych. Prezentowane artykuły pozwolą przeprowadzić efektywne ćwiczenia z zakresu regulacji napięcia mięśniowego, koordynacji ciała czy motoryki małej. Zarówno równoważnia terapeutyczna, jak i pozostałe proponowane przez nas produkty należą do serii Weplay, która wspiera rozwój najmłodszych poprzez zabawę. Wszystkie przedmioty wyróżnia żywa kolorystyka, a także charakterystyczna, solidna konstrukcja. Jeśli interesuje Cię sprawdzona równoważnia terapeutyczna lub inne akcesorium, które zachęci malucha do odkrywania nowych umiejętności, skorzystaj z naszej oferty.

Sprzęt Gimnastyczny
Sprzęt gimnastyczny

Profesjonalny sprzęt gimnastyczny o wszechstronnym zastosowaniu

Profesjonalny gabinet fizjoterapii lub ośrodek sportowy powinien być wyposażony w odpowiedni sprzęt gimnastyczny o wszechstronnym zastosowaniu. W tej kategorii polecamy szeroki wybór produktów wysokiej jakości, gwarantujących wykonanie bezpiecznego i skutecznego treningu wszystkich partii ciała. W ofercie sprzętu terapeutycznego znaleźć można m.in. różnego rodzaju maty, krążki oraz piłki do ćwiczeń. Wszystkie dostępne akcesoria posiadają niezbędne atesty, gwarantujące pełny komfort użytkowania.

Sprzęt terapeutyczny — bogata oferta funkcjonalnych produktów

W tej kategorii oferujemy niezawodny sprzęt gimnastyczny od doświadczonego producenta. W dostępnym asortymencie znaleźć można m.in. duże, kolorowe piłki o wielkości 55 cm, które umożliwiają wykonywanie różnego rodzaju ćwiczeń równoważnych. Oprócz tego, proponowana oferta obejmuje również sprzęt terapeutyczny do wzmacniania mięśni dłoni, w tym piłeczki plastyczne. Występują one w 2 wielkościach oraz kształtach, dzięki czemu można je dopasować do indywidualnych potrzeb pacjenta.

STOŁY REHABILITACYJNE
STOŁY REHABILITACYJNE
Back To Top