skip to Main Content
77 456 51 90 698 748 884 opiw@opiw.pl Dostawa produktów w czasie do 1 miesiąca.
DEROTATOR I KOREKTOR SKOLIOZ „DELFIN”

DEROTATOR I KOREKTOR SKOLIOZ „DELFIN”

Derotator i korektor skolioz „DELFIN”; służy do nieoperacyjnego, bezpiecznego i skutecznego leczenia skolioz z wykorzystaniem siły własnej mięśni ćwiczącego – metoda „PRESSIO”. Sprzęt rehabilitacyjny Opole

„97% pozytywnych wyników potwierdza słuszność założeń teoretycznych i przydatność przyrządu w zachowawczym leczeniu skolioz”. – referencje

Ćwiczenie w urządzeniu „DELFIN” polega na tym, że pacjent przyjmuje w urządzeniu pozycję klęku podpartego. W tak przyjętej pozycji stabilizujemy obręcz barkową stabilizatorami barkowymi,a biodra stabilizatorami biodrowymi. Po ustabilizowaniu ćwiczącego ustawiamy grzbiety części roboczej głowicy na szczytach łuków skrzywień kręgosłupa, pomiędzy wyrostkami kolczystymi, a wyrostkami poprzecznymi trzonów kręgów.

Ćwiczący wykonuje tzw. „koci grzbiet”, naciskając na czoło części roboczej głowic przez około 10 sekund, po czym przyjmuje pozycję wyjściową i wykonuje głęboki wdech. W czasie wykonywania ćwiczenia dochodzi do aktywnego działania głowic korygujących kręgosłup. Podczas nacisku na głowice urządzenia, następuje korekcja skrzywienia w płaszczyźnie czołowej. Natomiast ruchome części głowic powodują korekcję w płaszczyźnie strzałkowej i poprzecznej. Dzięki czemu, podczas jednego ćwiczenia działamy w trzech płaszczyznach skrzywienia jednocześnie. Ćwiczenie zwane „kocim grzbietem” wykonuje się w ilości do 50 powtórzeń. Prosta konstrukcja i łatwość obsługi pozwalają na wykorzystanie urządzenia w gabinetach fizjoterapeutycznych, poradniach rehabilitacyjnych, ośrodkach specjalistycznych i do ćwiczeń domowych.

Jeden z naszych sponsorów zawsze służy nam pomocą w rozwijaniu naszych usług i postów dla klientów i czytelników, więc teraz masz dostęp do tego, czego potrzebujesz, dlatego chcemy Ci przedstawić tego sponsora. Jeśli szukasz najlepszej gry, nie wahaj się – upewnij się, że jest na najlepszej platformie, takiej jak SlotoGate! Dzięki ich niezawodnym czarnym listom niezaufanych zasobów, które są łatwo dostępne, możesz być pewien, że kiedy twoje żetony się skończą i czekają na Ciebie prawdziwe emocje w grach – nie musisz trzymać kciuków za szczęściem. Znajdziesz tam również no deposit casino i gry z bonusami dla nowicjuszy zapewniające najlepsze wrażenia. Dostępne są również gry z szeroką gamą motywów, więc przyjdź tutaj, aby się dobrze bawić!

 

Back To Top